Gizlilik Sözleşmesi


Çözümsepeti (www.cozumsepeti.com) sorularınızı sormak için sizden hiçbir kişisel bilginizi talep etmez. Sisteme üyelik yaparken verdiğiniz bilgiler hiçbir 3. şahıs ve kurum ile paylaşılmaz. Sitemiz 5651 sayılı yasanın bize yüklediği yükümlülük doğrultusunda IP adreslerini sistemde tutmaktadır. Tutulan bu IP adresleri kanuni yükümlülükler haricinde kimseyle paylaşılmaz.

Çözümsepeti sayfasında bulunan bazı hizmetlerden faydalanmak üzere üyelik yaparken bazı bilgileri paylaşmanız gerekmektedir. Yine paylaşılan bu bilgiler kanuni yükümlülükler haricinde hiç kimseyle paylaşılmaz.

Sitemizde reklamlar gösterebiliriz. Sitemiz bu reklamlara tıklayarak eriştiğiniz siteler ile erişilen diğer sitelerin gizlilik uygulama ve politikalarına ya da barındırdıkları içeriklere yönelik olmak üzere hiç bir sorumluluk taşımamaktadır.

Çözümsepeti üyelik esnasında kendisine verilen gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır olarak saklamayı yükümlülük olarak kabul eder.

Çözümsepeti işbu gizlilik bildiriminde geçen hükümleri gerekli gördüğü anlarda www.cozumsepeti.com sitesinde Gizlilik Sözleşmesi sayfasında yayınlamak şartıyla değiştirebilir.

Kullanıcı www.cozumsepeti.com adresini ziyaret etmekle ve/veya kullanmakla ve/veya üye olmakla belirtilen bu ilkelerin tümünü kabul edilmiş sayılır.