0

Samsung Galaxy S4'te varsayılan takvim uygulaması nasıl etkisizleştirilir?

Etkinlikleri takip edebilmek için Google Play Store'dan indirilebilinen standart Google Takvim uygulamasını kullanmak istiyorum. Fakat Samsung, takvimin modifiye edilmiş bir sürümünü S4'e koymuş. Galaxy serisinin öneki telefonlarında Takvim uygulamasının Samsung sürümü devre dışı bırakılabiliniyordu, böylelikle etkinliklerin bildirimlerini iki kere görmemiş oluyordum. S4'te uygulamanın kendisini ya da bildirimlerini devre dışı bırakmak mümkün değil gibi görünüyor (uygulama bilgisi ekranında "devre dışı bırak" ve "bildirimleri göster" seçenekleri gri renkte, yani değiştirilemiyor). Samsung Takvim uygulamasını devre dışı bırakmamı sağlayacak başka bir yol var mı?
17.08.2014 tarihinde Senay sordu
Yorum Ekle Takip Et
Beğen, Paylaş

Bu soru için yorumunuz

captcha

Vazgeç

Bu soruya toplam 1 cevap verilmiştir

0
Aslında uygulamayı kaldırmak değil de bildirimleri iki kere almaktan kurtulmak istediğini düşündüğümden şöyle bir yol tavsiye edebilirim; Uygulamalar->Ayarlar-> en aşağıda bildirimleri ve alarmları kapat seçerek çift bildirimden kurtulabilirsin.
28.08.2014 tarihinde
Sarge Sarge (183570) cevapladı
Bunu denedim ama güncelleme geldiği zaman bu ayar tekrar eski haline geliyor gibi. - 28.08.2014 tarihinde mall yorumladı

Bu cevap için yorumunuz

captcha

Vazgeç

Bu soru için cevabınız

Vazgeç