0

Samsung Galaxy S4 varsayılan başlatıcısında uygulama çekmecesindeki klasörler arasında uygulama taşımak

Galaxy S4'ümde uygulama menüsünü açıyorum menü tuşuna basıyorum (Ev tuşunun solundaki) ve düzenleyi seçiyorum. Burada uygulama simglelerine uzun basığ bulunduğu sayfadaki bir klasöre taşıyabiliyorum. Yapamadığım şey uygulamaları sayfadan sayfaya sürüklemek ve diğer sayfalardaki klasörlere taşımak. Tüm Verizon/Samsung uygulamalarımı kendileri için oluşturulmuş klasörlerde tutmayı çok isterim. Alacağım cevabın basitçe "yapamazsın" olacağını hissediyorum ama bu menüdeki uygulamaların simgelerini farklı sayfalardaki klasörlere nasıl taşıyabileceğimi söyleyebilirseniz çok sevinirim.
16.08.2014 tarihinde Abdulvahap sordu
Yorum Ekle Takip Et
Beğen, Paylaş

Bu soru için yorumunuz

captcha

Vazgeç

Bu soruya toplam 2 cevap verilmiştir

1
Nova launcher’lı S4’üm var (Build number I9505XXUBMGA). Ancak stock launcher’ değiştirdim ve senaryonu denedim. Bendeki uygulamalar alfabetik olarak sıralandı (View type > Alphabetical grid). Bu yüzden, 4 farklı klasör oluşturup stratejik olarak farklı sayfalara yerleştirdim. Düzenleme modunda, 1 uygulamayı ekranın her köşesine sürükledim ve yan sayfaya taşıdım. Klasörü bulduğumda içine yerleştirdim ve oldu! Burada, anahtar nokta uygulamayı ekranın her köşesine sürüklemek. Her köşeye bir kere gittiğinde mavi, dikey bir çizgi göreceksin. Tekrardan, sayfa içinde hareket ettirme; köşelere sürükle.
21.09.2014 tarihinde
Sarge Sarge (183570) cevapladı

Bu cevap için yorumunuz

captcha

Vazgeç

0
Bu sorunun yeteri kadar ilgi görmediği ve cevaplanmadığı tespit edilmiştir. Cevaplanmasını istiyorsanız yorum girebilir veya soruya artı oy verebilirsiniz. Çözüm Sepeti
12.09.2014 tarihinde
Sarge Sarge (183570) cevapladı

Bu cevap için yorumunuz

captcha

Vazgeç

Bu soru için cevabınız

Vazgeç