0

Neden HTC Desire hafıza kartını sadece-okuma modunda görüyor?

HTC Desire kullanıyorum. Üç gün boyunca sadece-okuma modunda çalıştırdıktan sonra, kartı başka bir telefonda biçimlendirene kadar okuma-yazma modunda çalıştıramadım. HTC forumlarında bu durumun telefonu bir Mac'e bağlayınca oluştuğunu söyleyen bir yazı okudum. Fakat bu bana hiç mantıklı gelmedi. Telefonu ilk seferinde Mac'e bağlamıştım, ama sorun bununla başlamadı, Windows 7 bilgisayara bağladıktan sonra başladı. Telefonu eşitleme hiç eşitleme modunda bağlamadım, ya yığın bellekte ya da sadece şarj modunda (ki sorun oluşmadan önceki mevzuydu). Yığın bellek olarak kullandığım hiçbir taşınabilir cihazda OS X, Linux veya Windows'a bağladığımda sorun olmadı. Bu yüzden, OS X açıklamasını tatmin edici bulmadım. Bildiğim kadarıyla FAT dosya sistemindeki yığın bellekle tüm işletim sistemleri aşağı yukarı aynı şekilde çalışıyor. Bu sorunu yaşayan başka birileri var mı?
09.08.2014 tarihinde Kaan Muharrem sordu
Yorum Ekle Takip Et
Beğen, Paylaş
Ben mac host da sanal windows makineyi açmaya çalışırken kilitlemiştim. Bu dosya sistemi ile ilgili bir sorun, mac heryerde olduğu gibi uyumsuz sorumsuz işte. Paran ve vaktin bolsa kullanacaksın. - 31.08.2014 tarihinde ahmet yorumladı

Bu soru için yorumunuz

captcha

Vazgeç

Bu soruya toplam 1 cevap verilmiştir

0
Bu soruda anlatılan hatanın OTA 2.2 güncellemesiyle beraber düzeldiği anlaşılmıştır. Güncellemeyle geçmeyen durumlarda telefonu bilgisayara bağlayıp dosya sistemini tamir ettirmeyi deneyin.
12.09.2014 tarihinde
Sarge Sarge (183570) cevapladı

Bu cevap için yorumunuz

captcha

Vazgeç

Bu soru için cevabınız

Vazgeç