0

Her şeyi denememe rağmen Whatsapp bir kişiyi göstermiyor

Android 4.2.2 işletim sistemli Xperia Z1 telefonum var ve Whatsapp’ın son sürümü yüklü. Whatsapp kullandığından emin olduğum en az bir kişi var, ama Whatsapp kişilerinde görünmüyor. Bahsettiğim kişi telefon rehberimde, numarasının başında ülke koduyla beraber kayıtlı. “Tüm kişileri göster” seçili, gizlenmiş kişi yok, otomatik eşitleme açık. Ayrıca hem kişileri hem de uygulamaları elle de eşitledim, yeniledim, sildim ve tekrar yükledim. Başka fikri olan?
30.07.2014 tarihinde cilman cilman (9390) sordu
Yorum Ekle Takip Et
Beğen, Paylaş

Bu soru için yorumunuz

captcha

Vazgeç

Bu soruya toplam 1 cevap verilmiştir

0
Dediğim gibi, her şeyi denemiştim. Yenileme dahil, kişilere ülke kodlarını eklemek vs., her şeyi. Sorun saçma bir şeymiş: Arkadaşım Whatsapp’a bağlı numarasının eski numarası olduğunu söyledi. E-postayla ilişkilendirilmiş olduğundan da yeni numarası görünmüyormuş. Bunun gibi bir şey, ben hala nasıl olduğunu anlamadım. Yani, birisi bir numarayla Whatsapp kullanıyor, sonra numarayı değiştiriyor ama e-posta adresi aynı kalıyor ve sonra da yeni numarasıyla mesaj göndermeye başlıyor ama o numara görünmüyor. Çünkü e-posta adresiyle kaydedilen numara eskisi? O halde o kişi nasıl yeni numarasıyla mesaj atabiliyor? Kafa karıştırıcı. Her neyse, teşekkürler. :)
30.07.2014 tarihinde
cilman cilman (9390) cevapladı
arkadısın için ödeme yap diyor ticaret politikası - 15.05.2015 tarihinde ersin yorumladı
Biliyorsunuz whatsapp kullanımı ilk sene için ücretsiz.Bir seneden sonra yıllık abonelik 2.58 TRY. Arkadaşınızın abonelik süresi dolduğu için böyle bir uyarı vermiş. - 20.05.2015 tarihinde whitenoise whitenoise (6500) yorumladı
E ne yapmasi lazim silip watsapi bastanmi yuklesin - 03.06.2016 tarihinde Misafir yorumladı

Bu cevap için yorumunuz

captcha

Vazgeç

Bu soru için cevabınız

Vazgeç