0

Galaxy S3 te aramaları kaydetmek mümkün mü ?

Galaxy S3 e çalışan bir arama kaydedici uygulama indirmek istiyorum ama bi kaç uygulama da sorun buldum . Tek rootlu Galaxy S3 e tam çalışan bir arama kaydedici nasıl yapabilirim şimdilik? Özel bir flash ya da taban yazılıma (firmware) ihtiyacım var mı ? Ya da direk çalışmaz mı ?
28.06.2014 tarihinde merve sordu
Yorum Ekle Takip Et
Beğen, Paylaş

Bu soru için yorumunuz

captcha

Vazgeç

Bu soruya toplam 4 cevap verilmiştir

0
<p> Eğer telefonuna root ve ya özel rom flashı istemiyosan ,&nbsp; tek çözüm Android için<a rel="nofollow" href="https://play.google.com/store/apps/details?id=com.boldbeast.recorder"> Boldbeast&nbsp; Arama Kaydedici</a>.Sadece uygulamayı yükle . Root a ihtiyaç yok. Arama kaydı sırasında hoparlörün açık olmasına gerek yok. Telefonda konuşan her iki kişinin de sesi temiz ve yüksek kaydedilir. Geliştirici " Galaxy telefonlar için optimize edildi ." dedi. Kullanıcıların yorumlarına bakın , hepsi iyi olduğunu düşünüyor.</p>
28.06.2014 tarihinde
Sarge Sarge (183570) cevapladı

Bu cevap için yorumunuz

captcha

Vazgeç

0
S3 ten önce Otomatik Arama Kaydedici kullanırdım , S3 e geçtiğimde çalışmayı durdurunca yetersiz kaldım . Daha dün başka güzel bir uygulama buldum ve görünüşe göre OAK den çok daha iyi : Aramalarımı Kaydet . Tek kelimeyle çözüm ! Nasıl ücretsiz olduğunu anlayamadım ( reklamları olsa bile) . Ben de root var ama gerektiğini düşünmüyorum.
28.06.2014 tarihinde
sibelya sibelya (8880) cevapladı

Bu cevap için yorumunuz

captcha

Vazgeç

0
Otomatik Arama Kaydedici S3 te çok güzel çalışıtor ama ücretsiz değil. Eğer cihazınızda root varsa Omega ROM bu özelliğe sahip zaten kurulu bi program ( sadece ayarlardan etkinleştirin . )
28.06.2014 tarihinde
cilman cilman (9390) cevapladı

Bu cevap için yorumunuz

captcha

Vazgeç

0
<p> <a rel="nofollow" href="https://play.google.com/store/apps/details?id=com.glovantech.guniversalrecorder.plus">Smart Call Recorder MP3</a>&nbsp;(Akıllı Arama Kaydedici MP3) &nbsp;harika ve üzretsiz bir arama kaydedici. Size kapsamlı çağrı kaydetme özelliği sunuyor ve Google drive da ses / arama MP3 lerinizin otomatik yedeklemesi olacak şekilde entegre edilmiştir.</p>
28.06.2014 tarihinde
Sarge Sarge (183570) cevapladı

Bu cevap için yorumunuz

captcha

Vazgeç

Bu soru için cevabınız

Vazgeç