1

Android telefonumda ekran kilidini açamıyorum

Ekran kilit desenini unuttum. Bir kaç defa daha yanlış girersem kilitlenecek sanıyorum. O yüzden korkumdan deneyemiyorum. Ne yapmam lazım?
10.06.2014 tarihinde misafir sordu
Yorum Ekle Takip Et
Beğen, Paylaş

Bu soru için yorumunuz

captcha

Vazgeç

Bu soruya toplam 2 cevap verilmiştir

1
5 kez denedikten sonra 30 sn beklemek zorundasınız. Halen hatalı girmeye devam ederseniz desen çizme ekranı kaybolur ve yerine Gmail hesabı için şifre soran bir ekran gelir. Telefon internete bağlı ise gmail hesabınızın şifresini girip yeni bir desen çizerek telefona giriş yapabilirsiniz. Ama internet bağlantısı yoksa ya da telefonunuzda gmail hesabınızı daha önceden tanımlamadıysanız yukarıdaki işlem başarılı olmayacaktır. Bu durumda fabrika ayarlarına dönmeniz(factory reset) gerekiyor. fabrika ayarlarına dönünce şifre sormadan açılacaktır.
10.06.2014 tarihinde

Bu cevap için yorumunuz

captcha

Vazgeç

1
<p> Telefonunuz samsungsa ve samsung hesabınız varsa&nbsp;<a rel="nofollow" href="http://findmymobile.samsung.com/" target="_blank">findmymobile.samsung.com</a>&nbsp;sitesine girerek ekran kilidinizi açabilirsiniz. Bu sitede yapabileceğiniz başka seçeneklerde var.</p> <p> Mesela</p> <ul> <li> aygıtımı bul ile cihazınızın yerini tespit edebiliyorsunuz</li> <li> telefonunuzu çaldırabiliyorsunuz (sesini kısmış olsanız bile en yüksek sesle çalıyor)</li> <li> telefonu kilitleyebiliyor,</li> <li> ekran kilidini açabiliyor</li> <li> bellek ve sim karttaki verileri silebiliyor, fabrika ayarlarına dönebiliyorsunuz</li> </ul>
21.06.2014 tarihinde
srt srt (14950) cevapladı

Bu cevap için yorumunuz

captcha

Vazgeç

Bu soru için cevabınız

Vazgeç